Oleje, vazeliny a chemické prostředky Browning

Nabízíme vám prostředky na čištění, údržbu a konzervaci vaší zbraněod firmy Ballistol. Materiál, ze které jsou zbraně vyrobeny jsou citlivé na vlhkost, zplodiny, které vznikající při hoření střelného prachu i na lidský pot. Proto je potřeba zbraně po použití čistit a konzervovat. Proto Vám nabízíme nejen čištění na ocel, ale i konzervaci na dřevěné pažby. BALLISTOL se v Německu vyrábí již přes tři generace a prodává se do celého světa. 

Ballistol - užití

Největší výhodu, kterou má značka Ballistol, je jeho universálnost. Oleje a prostředky Ballistol mohou konzervovat, chránit, ošetřovat, impregnovat, mazat i dezinfikovat.

Browning univerzální sprej pro údržbu zb…

  • 340,0 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost Dočasně nedostupné

Univerzální sprej pro údržbu zbraní. Vhodné pro použití na kov, dřevo i plast.

Browning univerzální sprej pro údržbu zb…

  • 160,0 Kč Cena s DPH
 ks

Skladem

Univerzální sprej pro údržbu zbraní. Vhodné pro použití na kov, dřevo i plast.Ballistol

Počátky firmy Ballistol začínají v 19. století. V roce 1874 založil Friedrich Wilhelm Klever  v Kolíně F.W. Klever. Začal s výrobou olejů a tuků na uhlíkové bázi. Na přelomu století hledalo císařské vojsko víceúčelový olej, který měl ošetřovat a konzervovat nejen kovové části zbraní, ale také dřevěné pažby a řemení. Zároveň měl sloužit vojákům na rány a menší zranění, tržné rány a odřeniny. Syn zakladatele firmy doktor Helmut Klever, přišel v roce 1904 na formulaci speciálního oleje, který nazval BALLISTOL podle slov balistika a oleum-latinského výrazu pro olej.

Ballistol - složení

BALLISTOL obsahuje jako olejový základ pro prostředí neutrální lékařsky čistý bílý olej. Je tak čistý, že může být používán i v lécích. Všechny působící přísady a další složky BALLISTOLU jsou buď čisté přírodní produkty nebo se vyskytují svázané s přírodními látkami, které jsou v přirozeném koloběhu biologicky zcela odbouratelné

Naše nabídka

Kontaktujte nás

ESAKO SÝKORA ARMS s.r.o.
Dražkovice 57
533 33 PARDUBICE

Tel.: +420 603 736 342

E-mail: e.sykora@esako.cz

Po - Čt 09:00 až 16:00
Pátek   09:00 až 15:00

Polední pauza 11:30-12:00

Děkujeme za pochopení

© 2022, Ing. Eduard Sýkora - ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky