Úvod Střelnice a služby

Střelnice Pardubice a služby

Střelnice Pardubice Dražkovice

Na podzim 2020 jsme chtěli otevřít v našem areálu moderní krytou střelnici, kde bude 6 automatických stavů, společenská místost s bufetem a kompletním zázemím. Díky covidové situaci se střelnice podařila dokončit až v lednu 2021. Samotné otevření proběhlo v květnu 2021 a nabízí možnosti 6 stavů stavů pro střelbu na 25 m a v podzemí se nachází tunel s automatickým pohonem pro nastřelování zbraní na 50 a 100m.

Ve spolupráci se ČZUB si budete moci vyzkoušet kompletní modelovou řadu těchto zbraní. Dále budou k dispozici legendární zbraně např. COLT 1911, Mauser C96, samonabíjecí zbraň UZI, izraelský Desert Eagle a mnoho dalších.  

Více informací získáte na odkazu Střelnice Dražkovice , kde se nachází možnost rezervace stavů nebo si stav rezervujte ihned zde.

Údržba a servis zbraní

Od zaří 2020 jsme naše služby na udržbu a opravu zbraní rozšířili o " Autorizovaný servis" České zbrojovky a.s. - CZUB. V našem servisním středisku provádíme běžný i záruční servis na zbraních České zbrojovky a.s. 

Opravy, udržby a čištění provádíme na většině zbraní. Jsme dovozci montáží od předních světových výrobcům jako je Innomount, Recknagel, Mak a Contessa.

Dodáváme a  montujeme puškohledy, noční vidění, termokamery  a další doplňky, jak na krátké, tak dlouhé zbraně. Jsme schopni zabezpečit montáže na většinu zbraní jak starších, tak současných.

Nastřelování zbraní Pardubice 

Pro naše zákazníky zajišťujeme nastřelování zbraní a to ve dvou fázích

1. Orientační kontrolu nastřelení provádíme v nastřelovací stolici pomocí profesionálního amerického nastřelovacího laseru. Zde s i nahrubo seřídíme puškohled tak, že na 50 m se vejdeme do kruhu o průměru cca 20 cm. 

2. Přesnou kontrolu a nastřelení zbraně provádíme v naší střelnici v Dražkovicích na vzdálenost 50 nebo 100 m. Dle přání zákazníka. Cena za nastřelení začíná na 450 Kč + střelivo. Záleží na typu zbraně a puškohledu a také na složitosti nastřelení. Více informací zjistíte zde

Uskladnění zbraní

Naše firma má licenci na uskladnění a uchování zbraní, které zdědíte nebo při problému, že jste si nechali propadnout zbrojní průkaz. Tyto zbraně Vám za nízký poplatek uskladníme až do vyřešení vašeho problému.

Zbrojní průkazy

Zajišťujeme pro Vás přípravné kurzy na zkoušku Z ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI PŘED ZKUŠEBNÍM KOMISAŘEM, která je nutná pro vydání zbrojního průkazu. Nabízíme vám zajištění základní přípravy tak, aby jste mohli získat zbrojní průkaz ve městě Pardubice a Chrudim na naší střelnici v Dražkovicích. Seznámíme Vás s podmínkami, za jakých můžete vykonat zkoušku k získání zbrojního průkazu, se současnou legislativou a poradíme Vám při výběru koupě zbraně.

Obsazenost střelnice Pardubice a rezervace

© 2024, Ing. Eduard Sýkora - ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky