Úvod Služby

Služby

Údržba a servis zbraní

Od zaří 2020 jsme " Autorizovaný servis" České zbrojovky a.s. - CZUB. V našem servisním středisku provádíme běžný i záruční servis na zbraních české zbrojovky. Opravy, udržby a čištění provádíme na většině zbraní. Jsme dovozci montáží od předních světových výrobcům jako je Innomount, Recknagel, Mak a Contessa. Dodáváme a  montujeme puškohledy, noční vidění, termokamery  a další doplňky, jak na krátké, tak dlouhé zbraně. 

Nastřelování zbraní Pardubice 

Pro naše zákazníky zajišťujeme kontrolu nastřelování zbraní. Orientační kontrolu nastřelení provádíme v nastřelovací stolici pomocí profesionálního amerického nastřelovacího laseru v našem areálu. Přesnou kontrolu a nastřelení zbraně provádíme na střelnici na vzdálenost 50 a 100 m.

Uskladnění zbraní

Naše firma má licenci na uskladnění a uchování zbraní, které zdědíte nebo při problému, že jste si nechali propadnout zbrojní průkaz. Tyto zbraně Vám za nízký poplatek uskladníme až do vyřešení vašeho problému.

Zbrojní průkazy

Zajišťujeme pro Vás přípravné kurzy na zkoušku Z ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI PŘED ZKUŠEBNÍM KOMISAŘEM, která je nutná pro vydání zbrojního průkazu. Nabízíme vám zajištění základní přípravy tak, aby jste mohli získat zbrojní průkaz ve městě Pardubice a Chrudim na naší střelnici v Dašicích. Seznámíme Vás s podmínkami, za jakých můžete vykonat zkoušku k získání zbrojního průkazu, se současnou legislativou a poradíme Vám při výběru koupě zbraně.

Střelnice Pardubice Dražkovice

Na podzim 2020 jsme chtěli otevřít v našem areálu moderní krytou střelnici, kde bude 6 automatických stavů, společenská místost s bufetem a kompletním zázemím. V podzemí se nachází tunel pro nastřelování zbraní dlouhý 100m. Bohužel díky kovidové situaci to vidíme na ledem 2021.Ve spolupráci se ČZUB si budete moci vyzkoušet kompletní modelovou řadu těchto zbraní. Dále budou k dispozici legendární zbraně např. COLT 1911, Mauser C96, samonabíjecí zbraň UZI a pokud se nám podaří sehnat, tak i jeden z největších "kanonů" z jakých se dá střílet a to izraelský Desert Eagle.   Více informací získáte na odkazu Střelnice Dražkovice 

Kontaktujte nás

ESAKO SÝKORA ARMS s.r.o.
Dražkovice 57
533 33 PARDUBICE

Tel.: +420 603 736 342

E-mail: e.sykora@esako.cz

Po - Čt 10:00 až 16:00
Pátek   10:00 až 15:00

Polední pauza 11:30-12:00

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

© 2021, Ing. Eduard Sýkora - ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky