Fotopast Acron

Fotopast je fotografická past, kde automatizovaná spoušť fotoaparátu umožňuje zachycení fotografie volně žijící zvěře nebo pohyb neoprávněné osoby, případného zloděje. Fotopast ukládá snímky na kartu, případně vysílá pomocí SMS na příslušné uložiště.

Fotopast - isntalace

Fotopast se instaluje v místě, ve kterém se zvíře pohybuje a je předpoklad, že se tam bude pohybovat. Když pohybový nebo infračervený senzor detekuje přítomnost zvířete, případně nezvané osoby, spustí se mechanismus spouště a fotopast objekt vyfotografuje.

Fotopast Ltl Acorn 5210 MG + dárek

  • 7 200,0 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost Na dotaz

Fotopast Ltl Acorn 5210 MG  TIGER TIME 0.8s + 8GB karta ! SMS dálkové ovládání

Fotopast Ltl Acorn 6210 MG s SMS a GSM

  • 7 900,0 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost Na dotaz

Špičková fotopast Ltl Acorn 6210MG TIGER TIME 0.8s + 8GB karta ! SMS dálkové ovládání! FOTOPAST…Fotopast - použití

Fotografická past -  fotopast je důležitým nástrojem při výzkumu vzácných, plachých nebo nočních zvířat, případně ke zjištění stavu pohybující se zvěře. Obecně vzato, fotopast neruší volně žijící zvířata. Záblesky, které fotopast vytváří, mohou způsobit, že se některá zvířata odstěhují.

Fotopast - historie

Průkopníkem ve vývoji fotopastí  byl Frederick Walter Champion (1893 - 1970). V Siwaliksu v Severní Indii využíval při dokumentování volně žijících zvířat fotoaparáty. Tyto fotopasti byly spouštěny nataženými dráty. S touto technikou fotopastí pořídil pozoruhodné snímky volně žijících bengálského tygra, indického leoparda, lenochoda a indických divokých psů

Fotopast na zvěř

Na zvěř můžeme použít fotopast, která má neviditelné nočním snímáním. Tato fotopast zvěř nezradí ani při snímání z malé vzdálenosti. Další varianta je fotopast která má viditelný nočním snímáním, kdy se diody fotopasti nepatrně začervenají. Rozdíl je hlavně v intenzitě nočního snímání.

Fotopast - umístění

Fotopast se zcela neviditelným snímáním je třeba umístit co nejblíže ke sledovanému objektu. V noci budou tyto fotografie tmavší. Fotografie z fotopasti s viditelným přísvitem dosvítí dále , ale je třeba pečlivě zvažovat její umístění. Tuto fotopast je potřeba umístit mimo úroveň očí sledované zvěře, kde by mohlo by dojít k jejímu zrazení. Ideální je fotopast umístit do vyšších míst šikmo směrem dolu , tak aby si zvěř osvícení nevšimla.

Fotopast na zloděje a ochranu majetku

Na zloděje a ochranu majetku je třeba použít fotopast se zcela neviditelným nočním snímáním. Jinak dojde k ukradení nebo jejímu zničení. Fotopast fotí zcela nehlučně a v noci zcela neviditelně, případný narušitel monitorovaného prostoru neví, že byl uloven fotopastí

Značka

Kontaktujte nás

ESAKO SÝKORA ARMS s.r.o.
Dražkovice 57
533 33 PARDUBICE

Tel.: +420 603 736 342

E-mail: e.sykora@esako.cz

Po - Čt 09:00 až 16:00
Pátek   09:00 až 15:00

Polední pauza 11:30-12:00

Děkujeme za pochopení.

     CZUB
  Konfigurátor

Česká zbrojovka a.s.

spustila webovou stránku,
kde je možné sestavit 
zbraň podle svých představ
a u nás vyzvednout.

KLIKNI NA TLAČÍTKO:

© 2024, Ing. Eduard Sýkora - ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky