Trezory, sejfy, skříně na zbraně Gold House

Nabízíme vám výrobky od rakouské společnosti Rottner Tresor G.m.b.H. Tato firma vyrábí trezory, sejfy a skříně na zbraně. Jedná se rodinný podnik, který je již 40 let přední firmou na evropském trhu s bezpečnostní technikou a svoje pobočky ma rozmístěné po celém světě.

Trezory 

Námi dodávané trezory jsou certifikovány dle aktuální normy EN 1143-1. Tyto trezory splňují požadavky uvedené normy a jsou zařazeny do jednotlivých bezpečnostních tříd 0.-V.

Trezory - aktuální nabídka:

Nabízíme vám nábytkové a stěnové sejfy, ohnivzdorné sejfy, trezorové skříně, stěnové trezory,ohnivzdorné trezory na papírové dokumenty, datové nosiče a pod. Dále dodáváme skříně a trezory na krátke a dlouhé zbraně, archivační kartotéky a skříně, poštovní schránky, pokladničky, a t.d


1 položka

Zámek spouště na zbraň s číselnou kombin…

  • 270,0 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost Dočasně nedostupné

Zámek na zbraň na spoušť s číselnou kombinací Gun ControlTrezory a sejfy

Námi dodávané trezory a sejfy od firmy Rottner Tresor G.m.b.H vám můžou ochránit váš majetek a cennosti nejen před zloději, ale případně i při požáru. Firma nabízí ve svém výrobním programu trezory, sejfy, skříně na zbraně příruční pokladny testery bankovek a pod.

Trezory - montáž

Trezory lze kotvit ke stěně, podlaze nebo se můžou zabetonovat

Bezpečnostní třídy trezorů v ČR

Nezjištěná konstrukce – NK

  • V této kategorii jsou všechny trezory, které nemají bezpečnostní třídu, nebo nebyly testovány.

Bezpečnostní třídy Z1, Z2, Z3 

  • Základní bezpečnost trezorů je vyjádřena třídou Z. Tuto třídu určuje česká norma ČSN 906012, která se řadí před evropskou normu EN 1143-1. Z1 je nejnižší možná třída trezorů, odporové jednotky jsou RU(10/10). Tyto trezory musí mít alespoň jeden trezorový zámek třídy A. Třída Z2 a Z3 je vhodná například pro uložení zbraně. Lze pojišťovnou pojistit obsah do hodnoty okolo 30 tisíc korun.

Bezpečnostní třída 0 -

  • Bezpečnostní třída 0 je vhodná pro ukládání menších finančních částek, zbraní nebo utajovaných dokumentů "Důvěrných" podle NBÚ. Odporové jednotky jsou RU (30/30). Minimálně jeden trezorový zámek třídy A.

Bezpečnostní třída 1

  • Tato třída trezorů je vhodná pro domácnosti a menší podniky. Vhodné pro ukládání denní tržby, zbraní nebo tajných dokumentů. Odporové jednotky jsou RU (30/50). Minimálně jeden trezorový zámek třídy A.

Bezpečnostní třída 2

  •  Vhodné pro středně velké podniky. Ochrání dokumenty NBÚ do stupně utajení "Přísně tajné", šperky, doklady, zbraně a hotovost v řádech stovek tisíc až 1. mil. Odporové jednotky jsou RU (50/80). Minimálně jeden trezorový zámek třídy A.

Bezpečnostní třída 3 

  • Bezpečnostní třída vhodná pro větší podniky a všechny, kteří chtějí ochránit větší hodnoty v řádu několika mil. Kč. Odporové jednotky jsou (80/120). Minimálně jeden trezorový zámek třídy B.

Bezpečnostní třída 4 

  • Vhodné pro banky a finanční instituce. Odporové jednotky jsou (120/180). Minimálně dva trezorové zámky třídy B.

Bezpečnostní třída 5

  • Trezory této třídy jsou vhodné především pro bankovní a finanční instituce. Odporové jednotky jsou RU(180/270). Minimálně dva trezorové zámky třídy B.

Kontaktujte nás

ESAKO SÝKORA ARMS s.r.o.
Dražkovice 57
533 33 PARDUBICE

Tel.: +420 603 736 342

E-mail: e.sykora@esako.cz

Po - Čt 10:00 až 16:00
Pátek   10:00 až 15:00

Polední pauza 11:30-12:00

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

© 2021, Ing. Eduard Sýkora - ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky