Bruni - plynovky, plynové pistole Ekol

Italská společnost Bruni působí na světovém trhu s plynovými pistolemi a replikami již padesát let. Vše začalo podnikatelskou vizí Bruna Bruni, který se narodil roku 1920. S obchodními zkušenostmi z jiných průmyslových odvětví založil na konci padesátých let minulého století svoji společnost Bruni.

Bruni

Na začátku své výroby se značka Bruni stala dodavatelem pro velkou společnost, která se zabývala historickými zbraněmi a měla sídlo v Miláně. Brzy poté se Bruni stala dodavatelem, který symbolizoval nové myšlenky, produkty a koncepty.
Poté se firma Bruni přeorientovala na výrobu vlastních plynových a signálních zbraní. Zároveň rozvíjí import a export na evropském území v oblasti loveckých předmětů, nábojů a ohňostroje.
Na konci 70 let společnost Bruni vynaložila nemalé investice do výroby plynovek-replik slavných pistolí, revolverů a automatických zbraní.
Bruni se daří prodávat své vlastní výrobky ve více než 35 zemích na různých kontinentech a je známý jako jeden z hlavních lídrů ve svém tržním sektoru.

Plynový revolver Ekol Viper 2,5 černý

  • 1 620,0 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost Dočasně nedostupné

Plynový revolver Ekol Viper 2,5 černý 9mm

Plynový revolver Ekol Viper 2,5 fume

  • 1 670,0 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost Dočasně nedostupné

Plynový revolver Ekol Viper 2,5 černý 9mmPlynová pistole - plynovka - údržba.

Každá plynová pistole - plynovka podléhá korozi jako běžná zbraň. Proto je potřeba, aby se po střelbě plynová pistole rozebrala, vyčistila a nakonzervovala olejem na zbraně. 

Plynové pistole - pyrotechnika

Každá námi dodávaná plynová pistole Bruni je vybavena tzv. pyrotechnickým nástavcem. Je to doplněk, který umožňuje vystřelit pyrotechniku a různé signální efekty a k plynové pistoli je připojován pomocí závitu na konci hlavně. Jako výmetná náplň se používá běžné akustické náboje typu knall se zelenou záslepkou.

Plynové pistole - zákony 

Plynová pistole je zbraň kategorie D. Je tedy prodejná od 18-cti letPlynová pistole nevystřeluje žádný projektil, ale při použití proti osobě z bezprostřední blízkosti může dojít k poškození měkkých tkání nebo sluchu

Naše nabídka

Značka

Kontaktujte nás

ESAKO SÝKORA ARMS s.r.o.
Dražkovice 57
533 33 PARDUBICE

Tel.: +420 603 736 342

E-mail: e.sykora@esako.cz

Po - Čt 10:00 až 16:00
Pátek   10:00 až 15:00

Polední pauza 11:30-12:00

© 2021, Ing. Eduard Sýkora - ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky