Úvod Služby

Služby

Údržba a servis zbraní

Provádíme běžný servis zbraní jako jsou montáže na puškohledy, čištění a seřízení zbraní. Větší zásahy do zbraní svěřujeme odborným zkušeným zbrojířům s licencí.

Nastřelování zbraní Pardubice 115m

Pro naše zákazníky zajišťujeme kontrolu nastřelování zbraní. Orientační kontrolu nastřelení provádíme v nastřelovací stolici pomocí profesionálního amerického nastřelovacího laseru v našem areálu. Přesnou kontrolu a nastřelení zbraně provádíme na naší střelnici v Dašicich na vzdálenost až 115 m.

Černění zbraní

Brynýrování (z něm. brünieren) nebo také černění je chemická úprava ocelových povrchů pro zlepšení vzhledu i odolnosti proti korozi. Dříve se často předměty brynýrovaly tak že se v ohni zahřály a potíraly olejem. Naše firma provádí černění zbraní za studena pomocí anglické technologie postupným namáčením do čtyř kapalin

Uskladnění zbraní

Naše firma má licenci na uskladnění a uchování zbraní, které zdědíte nebo při problému, že jste si nechali propadnout zbrojní průkaz. Tyto zbraně Vám za nízký poplatek uskladníme až do vyřešení vašeho problému.

Zbrojní průkazy

Zajišťujeme pro Vás přípravné kurzy na zkoušku Z ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI PŘED ZKUŠEBNÍM KOMISAŘEM, která je nutná pro vydání zbrojního průkazu. Nabízíme vám zajištění základní přípravy tak, aby jste mohli získat zbrojní průkaz ve městě Pardubice a Chrudim na naší střelnici v Dašicích. Seznámíme Vás s podmínkami, za jakých můžete vykonat zkoušku k získání zbrojního průkazu, se současnou legislativou a poradíme Vám při výběru koupě zbraně.

Provozování střelnice

Od ledna 2015 provozujeme renovovanou střelnici v Dašicích u Pardubic, která má 10 kulových stavů na 50m a jeden stav 115 m, sloužící pro nastřelování dlouhých zbraní. Máme pro vás pojízdný terč - běžící prase.

Černění zbraní

Černění zbraní

Černění zbraní

Černění zbraní

Kontaktujte nás

Ing. Eduard Sýkora - ESAKO
Dražkovice 57
533 33 PARDUBICE

Tel.: +420 466 303 446
Fax: +420 466 303 446
E-mail: e.sykora@esako.cz

Po - Čt 10:00 až 16:00
Pátek   10:00 až 15:00

Polední pauza 11:30-12:00

Novinky na e-mail

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

© 2018, Ing. Eduard Sýkora - ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky