Noční vidění - binokuláry PULSAR

Noční vidění - binokuláry jsou přístroje pro noční vidění, kde zatěžujete obě oči rovnoměrně. Jsou určeny jak pro vojenské, tak civilní noční pozorování. Noční vidění - binokuláry jsou většinou vybavené velkým IR přísvitem a velkým zorným polem.

Binokuláry - konstrukce

Největší výhodou, kterou mají binokuláry před monokuláry je ta, že dochází ke stejné únavě obou očí a pozorovatel se necítí oslepen na jedno oko. Konstrukce přístroje jakým je binokulár má obvykle jeden termovizní přístroj a obraz pozorovaného cíle se rozdvojuje za přístrojem. Buď soustavou zrcadel (v tom případě se jedná o pseudo binokulár) nebo každý objektiv má svou obrazovku.


1 položka

Noční vidění Pulsar Edge 3,5 x 50 L

  • 18 400,0 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost Na dotaz

Noční binokulární vidění Pulsar Edge GS 3,5 x 50 L má nejnovější zesilovače jasu…Noční vidění

Noční vidění zesiluje zbytkové světlo (pokud se nejedná o termokameru), jehož zdrojem jsou například hvězdy, svítící měsíc ale i vzdáleně osvětlený objekt. Používá-li se noční vidění v úplné tmě (místnost bez oken, noc bez měsíce a pod.) je potřeba přisvětli - ozářit sledovaný cíl infračerveným světlem, které je pro lidské oko neviditelné.

Noční vidění a zákony

Noční vidění instalované na zbraň je zakázaným doplňkem pouze pokud se jedná o princip noktovizoru. O přístrojích pro noční vidění na principu digitálním nebo termovizním se zákon o zbraních nezmiňuje

Značka

Kontaktujte nás

ESAKO SÝKORA ARMS s.r.o.
Dražkovice 57
533 33 PARDUBICE

Tel.: +420 603 736 342

E-mail: e.sykora@esako.cz

Po - Čt 10:00 až 16:00
Pátek   10:00 až 15:00

Polední pauza 11:30-12:00

© 2021, Ing. Eduard Sýkora - ESAKO – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Přeskočit na začátek stránky